Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościMikołajkowy Turniej
2017-12-08 09:08:27, opublikował: Bojanowski Paweł

Mikołajkowy Turniej

W dniu 07 grudnia 2017 roku w hali sportowej przy ul. Wileńskiej w Oleśnicy odbył się Mikołajkowy Turniej Sportowo - Rekreacyjny Szkół Podstawowych. Zespoły reprezentujące poszczególne szkoły walczyły o Puchar Wójta Gminy Oleśnica Marcina Kasiny. Zabawa zgromadziła 252 uczestników zawodów z klas I - VII wszystkich szkół podstawowych z terenu Gminy Oleśnica, co stanowi rekord w ilości uczestników imprezy halowej w naszej gminie.

W trakcie Turnieju drużyny zmierzyły się aż w 14 konkurencjach sportowo-rekreacyjnych dla każdej z grup wiekowych. Wszystkie szkoły biorące udział w Turnieju zostały nagrodzone okazałymi pucharami jak również każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy mikołajkowy złoty medal. Dodatkowo św. Mikołaj nie zapomniał o najmłodszych i obdarował wszystkie dzieci upominkami w postaci paczek ze słodyczami. Grupy starszych uczniów otrzymały pamiątkowe koszulki. Każdy z uczestników dostał pamiątkowy kubek Klubu Sportowego Śląska Wrocław ufundowany przez Jerzego Rogalę oraz chrupki kukurydziane sponsorowane przez firmę "Boramex" Małgorzaty i Antoniego Borowik.

Po zakończonej rywalizacji zawodnicy mogli liczyc na ciepły posiłek tj. pierogi oraz napój owocowy. Nie było osoby, która nie chciałaby aby podobną imprezę sportowo- rekreacyjną zorganizować jeszcze raz w przyszłości. Wójt serdecznie podziękował wszystkim uczestnikom Turnieju i obiecał, że zrobi wszystko aby takie zabawy odbywały się cyklicznie.

Agnieszka Pawłowska

 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24