Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościUchwała GKW o przeprowadzeniu głosowania tylko na jednego kandydata na Wójta Gminy Oleśnica
2006-10-25 13:41:19, opublikował: Kędziora Piotr

Uchwała
Gminnej Komisji Wyborczej w Oleśnicy

z dnia 25 października 2006 r.


o przeprowadzeniu głosowania tylko na jednego kandydata na Wójta Gminy Oleśnica

Na podstawie art. 11 ust. 3 i 5 ustawy z dnia 20 czerwca 2002 r. o bezpośrednim wyborze wójta, burmistrza i prezydenta miasta (Dz. U. z 2002 r. Nr 113, poz. 984 z późn. zm.1) Gminna Komisja Wyborcza w Oleśnicy uchwala, co następuje:

 § 1.   

1. W wyborach zarządzonych na dzień 12 listopada 2006 r. został zarejestrowany tylko jeden kandydat na Wójta Gminy Oleśnica:
Andrzej PROSZKOWSKI zgłoszony przez KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2002.   
2. Wybory bezpośrednie Wójta Gminy Oleśnica zostaną przeprowadzone, a kandydat zostanie wybrany, jeżeli w głosowaniu otrzyma więcej niż połowę ważnie oddanych głosów. W przypadku, gdy kandydat nie otrzyma więcej niż połowę ważnie oddanych głosów, wyboru wójta dokona Rada gminy.   


§ 2.   


1. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega podaniu do wiadomości wyborców przez rozplakatowanie na obszarze gminy.   
2. Druk i rozplakatowanie uchwały zapewni Wójta Gminy Oleśnica. 
 


 Przewodniczący
Gminnej Komisji Wyborczej
w Oleśnicy
Zofia Graczyk