Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościWybory Sejm, Senat 2007
2007-09-21 12:09:34, opublikował: Kędziora Piotr
Przedstawiamy Państwu komplet dokumentów dotyczących wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej wyznaczonych na niedzielę 21 października 2007 r.

Wybory do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2007

Informacja Wójta Gminy Oleśnica z dnia 19 września 2007 r. o numerach i granicach obwodów głosowania oraz wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych w wyborach zarządzonych na dzień 21 października 2007 r.
Pobierz plik :  Informacja o obwodach

Zarządzenie nr 80/07 Wójta Gminy Oleśnica z dnia 25 września 2007 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.
Pobierz plik :   Zarządzenie nr 80/07

I posiedzenie obwodowych komisji wyborczych w sprawie przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej
Pobierz plik :   Informacja

Zarządzenie nr 84/07 Wójta Gminy Oleśnica z dnia 28 września 2007 r. w sprawie ustanowienia koordynatora gminnego odpowiedzialnego za szkolenie operatorów obsługi informatycznej obwodowych komisji wyborczych i wsparcie techniczne obsługi informatycznej tych komisji.
Pobierz plik :   Zarządzenie nr 84/07

Zarządzenie nr 85/07 Wójta Gminy Oleśnica z dnia 28 września 2007 r. w sprawie ustanowienia operatorów informatycznej obsługi komisji obwodowych utworzonych na obszarze Gminy Oleśnica w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 21 października 2007 r.
Pobierz plik :   Zarządzenie nr 85/07

Informacja Wójta Gminy Oleśnica z dnia 5 października 2007r. w sprawie składu osobowego i pełnionych funkcji w Obwodowych Komisjach Wyborczych.
Pobierz plik :  Informacja o składach Obwodowych Komisjach Wyborczych