Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / Aktualności„Rotkäppchen” w GGO
2011-05-22 13:11:44, opublikował: Grzesińska Agnieszka

      13 maja 2011 r. uczniowie kl. I E oraz II D zaprezentowali swoim kolegom i koleżankom przedstawienie w języku niemieckim „Rotkäppchen” („Czerwony kapturek”).

Próby trwały kilka tygodni. Młodzi aktorzy walczyli nie tylko z tremą przed występem, ale także z zawiłościami języka niemieckiego. Ich występ został owacyjnie przyjęty. Tuż po nim odbył się szkolny konkurs języka niemieckiego SPRACHMEISTER przygotowany we współpracy z panią Justyną Misiak. Wzięło w nim udział 45 uczniów klas I i II GGO. W poszczególnych grupach pierwsze miejsca zajęli Andżelika Dąbrowska z kl. I B, Agnieszka Humińska z kl. II C oraz Damian Kuświk z kl. I E. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Red. Marta Buczak