Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościMistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Gimnazjów
2012-03-13 21:35:04, opublikował: Grzesińska Agnieszka

      8 marca 2012 roku w Międzyborzu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Gimnazjów.

      W zawodach brały udział dwuosobowe zespoły dziewcząt i chłopców z Dziadowej Kłody, Międzyborza, Sycowa oraz Gimnazjum Gminy Oleśnica.
      W kategorii dziewcząt III miejsce zespołowo zajęły uczennice z naszej szkoły w składzie: KLAUDIA PASZKOWSKA z kl. III D oraz PAMELA ŁUSZCZYŃSKA z kl. III B. Chłopcy - PIOTR KOTWA z kl. III B i PAWEŁ KOTWA z kl. III B - również zajęli III miejsce. Gratulujemy.

Red. Zbigniew Olszewski- opiekun drużyny